Obsluha konvenčního soustruhu (kovoobrábění)

  • Svatobořice-Mistřín

Pracovní místo ( Obsluha konvenčního soustruhu (kovoobrábění) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Výroba součástí dle technických výkresů a technologických postupů, příprava výrobního procesu – příprava a seřízení stroje, nástroje, kontrola vyráběných součástí – zda splňují požadavky uvedené v technické dokumentaci, udržování pořádku na pracovišti a v jeho bezprostředním okolí.

NABÍZÍME:
Zakázková výroba - velmi zajímavá a rozmanitá práce. Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem, dotované stravování zajištěno přímo ve firmě, moderní prostředí zavedené firmy, práce na HPP a dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu, možnost napracování krátkodobého volna, případně možnost placených přesčasů, mladý kolektiv a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti.

POŽADUJEME:
Praxe na uvedené pozici v oboru přesného strojírenství podmínkou, velmi dobré znalosti o konvenčním obrábění kovů, výborná schopnost čtení výkresové dokumentace, preciznost, zodpovědnost a samostatnost.
Volné místo obsluha konvenčního soustruhu (kovoobrábění) pro lokalitu Svatobořice-Mistřín.