Odborný technický a vývojový pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný technický a vývojový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu posílejte CV na email: lenka.stratilikova@arkon.co.uk

Společnost Arkon Flow Systems s.r.o. hledá vhodného kandidáta pro vývojové oddělení - komunikační technologie, Vývojář FW:

Popis práce:
- vývoj/návrh FW a SW v oblasti měření, regulace a automatizace
- definince vstupních parametrů
- testování a ověřování výsledků vývoje
- ostatní činnosti spojené s vývojem elektronických zařízení

Požadavky:
- dobrá znalost programování mikrokontrolérů (Atmel AVR, ARM7)
- znalost jazyka C/C++
- znalost verzovacího systému (GIT/SVN)
- základní znalosti elektroniky, měření
- základní znalosti softwarového inženýrství
- zkušenosti s protokolem MODBUS, SPI, I2C, USART výhodou
- vhodné i pro absolventy VUT FEKT nebo VUT FIT

Nabízíme:
- práci v blízkosti centra Brno (dobrá dostupnost MHD)
- perspektívu dlouhodobého zaměstnání
- motivujíci finanční ohodnocení
- stravenky, firemní benefity

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborný technický a vývojový pracovník pro lokalitu Brno.