Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Operátoři CNC strojů - frézaři, soustružníci

Pracovní místo ( Operátoři CNC strojů - frézaři, soustružníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace - malosériová výroba
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nutné, praxe výhodou
Výhody: stravenky 105 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu do zaměstnání, délka dovolené nad 20 dnů dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBRÁBĚČ KOVŮ - FRÉZAŘ (ZamK) A02 z:1/11/2018 (ZamK) Zkušenosti s obráběním na CNC strojích, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s měřidly. Nabízíme: - variabilní složka mzdy (prémie), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, stravenky. Kontakt ...
NOVOGEAR, spol. s r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

soustružník-frézař z: 13.6.2018, a: 7.12.2018 Souhlas se zaměstnaneckými kartami Osobní kontakt: po - pá, od 7:00 - 14:00 hod, Mgr. Drozd Volné místo soustružník-frézař pro lokalitu Kopřivnice.
TATRA METALURGIE a.s. Kopřivnice, Inzerováno před 3 dny

Frézař/ka / Obsluha CNC !!!z:26.8.2016, a: 7.12.2018 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Hlavní náplň práce: - obrábění na CNC frézkách dle programů, - programování jednodušších tvarů samostatně, - práce na klasické frézce. Požadujeme: - vyučení v oboru frézař kovů ...
TATRA METALURGIE a.s. Kopřivnice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit