Marketingový specialista

  • Lukov

Pracovní místo ( Marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zajišťování kompletního marketingu firmy, příprava a realizace marketingové strategie, správa firemních webových stránek, e-shopu a publikace na sociálních sítích, správa e-mailů, tvorba reklamních a odborných textů a článků, akčních nabídek, tvorba prospektů a katalogů, akčních letáků, organizace firemních akcí (workshopy, dny otevřených dveří), rozvoj značky a povědomí firmy na trhu, tvorba newsletterů, překlad provozních návodů, reklamní propagační akce - rádio, billboardy
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu výhodou, samostatnost, spolehlivost, kreativitu a aktivní přístup k práci, znalost anglického jazyka slovem i písmem, případně německého, na pokročilé úrovni, pokročilá znalost práce s PC: MS Office ( zejm. Excel, PowerPoint, Word)
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, mobilní telefon a notebook, možnost seberealizace a pracovního uplatnění, rozmanitou práci v příjemném kolektivu
Volné místo marketingový specialista pro lokalitu Lukov.