OBCHODNÍK PRO AKVIZICI NOVÝCH SMLUV

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍK PRO AKVIZICI NOVÝCH SMLUV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky
- komunikace s novými a potenciálními zákazníky
- řešit související administrativu
- reportování denních a měsíčních aktivit
Požadujeme:
- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- vlastní nápady, jak práci dělat lépe
Nabízíme:
- zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe
- perfektní příležitost pro budování kariéry a karierní růst
- zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- velmi zajímavé mzdového ohodnocení
- 7 navolaných schůzek za den
- služební vůz s proplacenými PHM
- bonusy
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9.00 do 15.00 hod.
Osobní pohovory se zájemci o práci probíhají pouze v sídle firmy v Pardubicích
Volné místo obchodník pro akvizici nových smluv pro lokalitu Liberec.