Operátor/ka výroby - lisař/ka

  • Zákupy

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby - lisař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: výroba izolací do aut, práce na lisech
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, prémie, práci v nepřetržitém provozu - 12hod. směny. 13. plat, příspěvek na dopravu, dotované obědy, masáže a dovolená navíc.
Požadujeme: praxe z výroby výhodou, spolehlivost, pečlivost
Nástup: ihned
Místo pracoviště: Nové Zákupy
Pracovní úvazek: HPP na 1 rok (s možností prodloužení)
Mzda: od 74,38 + příplatky + prémie za plnění norem a kvalitu + osobní ohodnocení + příplatky za docházku + náborový příspěvek. Nástupní hrubá mzda činí tedy s příplatky min. 23.000,- Kč. Po zkušební době se navyšuje základní mzda + příplatky.
V místě pracoviště je nově také dotované stravování, kde nezaniká nárok na stravenky. Doprava do zaměstnání je taktéž hrazena.
13. plat je splatný před Vánoci.
KONTAKT POUZE E-MAILEM NEBO TELEFONICKY!
Volné místo operátor/ka výroby - lisař/ka pro lokalitu Zákupy.