ŠKODA AUTO a.s. Trainee

Trainee

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme VŠ vzdělání magisterského stupně
(maximálně 1 rok od ukončení studia), zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, AJ - hovorová - jednací znalost
Volné místo trainee pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová - jednací znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Trainee

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.