Online marketingový specialista

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Online marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• Správa PPC reklamních systémů (srovnávače, Google Adwords, S-klik)
• Správa sociálních sítí, tvorba obsahu, tvorba a správa placených kampaní (Facebook, Pinterest, G+)
• SEO optimalizace (on-page, off-page)
• Tvorba a rozesílání newsletterů (Mailchimp)
• Tvorba obsahu pro firemní blogy zaměřené na sport a trampolíny.
• Tvorba grafických podkladů (bannery, obsah pro sociální sítě atp.) ve Photoshopu.
• Analýza výsledků práce v Google Analytics a reporting

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici je výhodou, ale není podmínkou. Rádi dáme šanci i nadšenému začátečníkovi v oboru s velkou ochotou učit se nové věci.
• Samostatnost a kreativita
• Neustálá ochota učit se novým poznatkům z této dynamicky se vyvíjející se oblasti.
• Komunikativní úroveň polštiny a angličtiny je výhodou.
• Zájem o sport a sportovní vybavení.

Nabízíme:
• Kreativní a samostatnou práci v oblasti online marketingu
• Možnost seberealizace
• Příjemný kolektiv
• Možnost realizace vlastní online marketingové strategie a nápadů
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Možnost ihned nastoupit

Místo výkonu práce: Český Těšín

V případě zájmu přiložte svůj životopis a motivační dopis. Všechny životopisy vyhodnotíme a v případě našeho zájmu Vás pozveme na krátký pohovor.

kontakt: info@athletic24.cz
Volné místo online marketingový specialista pro lokalitu Český Těšín.