Výrobní ředitel s NJ

  • Tachov

Pracovní místo ( Výrobní ředitel s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do zavedené strojní výrobní společnosti v Tachově, otevíráme výjimečnou karierní příležitost na nově nastavené pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL S NJ

Váš profil:
-VŠ vzdělání technického směru
-NJ na pokročilé úrovni
-praxe na pozici spojené s vedením výrobních týmů
-znalost technické dokumentace a výkresů
-dobrá znalost obrábění velkou výhodou
-znalost LEAN, štíhlé výroby, FMEA, 5S
-zkušenost s vedením projektů a zaváděním nových strojů výhodou

Náplň práce:
-převzetí kompetencí řízení výroby a neustálého zlepšování od jednatelů
-vedení menšího týmu (2 mistři, technik montáže apod.) a zastřešení výrobních procesů
-zodpovědnost za plnění projektů, termínů
-validace strojů, zajištění výrobní kapacity
-denní komunikace s vlastníky společnosti v NJ

Nabízíme:
-karierní výzvu na samostatné zodpovědné pozici s širokou možností nastavit si procesy
-snadnější komunikaci díky prostředí menší firmy
-jazykové a vzdělávací kurzy
-dotované stravování
-vysoké finanční ohodnocení + 13. plat

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím životopis na e-mail: urbanova@perasperagroup.cz.
Volné místo výrobní ředitel s nj pro lokalitu Tachov.