MONTÁŽNÍK ELEKTRO

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍK ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU/SŠ elektrotechnické
- praxe v elektro oboru podmínkou
- orientace ve výkresové dokumentaci a elektro schématech nutnou podmínkou
- dobré zkušenosti s pájením
- vyhláška č. 50 - § 5 + § 6 výhodou
- komunikační znalost NJ nebo AJ výhodou (možnost montáží v zahraničí)
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
- pečlivost, soustředěnost, časovou flexibilitu
- řidičský průkaz
Nabízíme:
- zajímavá práce v čistém a bezprašném prostředí (tzv. cleanroomu)
- jedná se o zakázkovou výrobu
- práce ve dvousměnné provozu - 7,45 hod směny (PO-PÁ – ranní + odpolední směny)
- zajímavé mzdové ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost osobního rozvoje
- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: dohodou
Volné místo montážník elektro pro lokalitu Liberec.