LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend

Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny.
Požadujeme znalost řídícího systému Trumpf, úpravy programů, znalost čtení výkresů.
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- závodní stravování
Volné místo obsluha cnc ohraňovacího lisu trumabend pro lokalitu Letovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
Ulice: Pražská 333
Město: Letovice
PSČ: 679 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: -
E-mail: prace@lsletovice.cz
Telefon: +420 516 487 712

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.