Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend

Pracovní místo ( Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny.
Požadujeme znalost řídícího systému Trumpf, úpravy programů, znalost čtení výkresů.
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- závodní stravování
Volné místo obsluha cnc ohraňovacího lisu trumabend ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Manipulant/ka Změna podmínek VM. Osobní kontakt; ŘP B výhodou, ŘP T výhodou. Průkaz obsluhy VZV výhodou. Manipulace s břemeny, dobrý zdrav. stav. Vhodné i pro absolventy. Podnikové stravování. Prac. doba od ranní/odpolední od 6:00 do 14:00 hod., od 14:00 do ...
SPEKTRA - IS s.r.o. Olšany, Inzerováno včera

Obraběč kovů - brusič CNC Osobní kontakt; Místo výkonu práce: Žerotínova 42, Šumperk. Prac. doba od 6:00-15:00 hod. Obráběč kovů s praxí, znalost broušení na CNC strojích, konkrétní podmínky při osobním jednání. Kontakt: osobně na pracovišti Žerotínova 42, Šumperk, pondělí ...
Stanislav Dohnalík Šumperk, Inzerováno včera

Obsluha obráběcích CNC strojů Strojní vzdělání, výhodou je praxe v oboru CNC. Kontakt: Osobně v pracovní dny 8-14 hodin Telefonicky: 733 640 042 Mailem: kariera@klein-automotive.cz Volné místo obsluha obráběcích cnc strojů pro lokalitu Štíty.
KLEIN automotive s.r.o. Štíty, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit