OBRÁBĚČ/KA KOVŮ

  • Sobotka

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ/KA KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBRÁBĚČ/KA KOVŮ - pracoviště Kdanice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: katerina.grubnerova@descon-engineering.cz.

Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, automatizovaných pracovišť, přípravků a nástrojů. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu a ŠKODA AUTO. Rádi bychom rozšířili náš tým o zaměstnance na pozici Obráběče kovů. Náplní práce je Soustružení a frézování dílů, broušení a příprava potřebných obráběcích nástrojů, zhotovení dílů dle dodané dokumentace, údržba soustruhu, frézy, brusek. Zkušenosti s obráběním kovů jsou výhodou. Předpokladem je minimálně středoškolské vzdělání, technické myšlení, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Nabízíme zajímavou práci v prestižním oboru, podporu v dalším profesním rozvoji, ohodnocení odpovídající výkonu a prostor pro kariérní růst. Více informací na: www.descon-engineering.cz
Vhodné i pro absolventy, OZP.
Volné místo obráběč/ka kovů pro lokalitu Sobotka.