Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o toto pracovní místo své profesní životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: ivana_kasparova@infotel.cz

Pro naši společnost zabývající se projekcí, výstavbou a servisem sítí v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:
Samostatný technický pracovník - oddělení výstavby optických sítí

Popis práce:
- instalace optických kabelů a kabelových souborů
- zafukování optických kabelů
- příprava kabelových tras v objektech
- kompletace optických spojek a rozvaděčů
- svařování optických vláken
- měření a vyhodnocení optických tras
- vytyčování kabelových tras

Požadujeme:
- manuální zručnost pro montážní činnosti
- dobré komunikační schopnosti
- dobré organizační schopnosti
- ochotu cestovat v rámci ČR
- řidičský průkaz sk. B
- fyzická zdatnost
- všeobecný technologický přehled
- zkušenost s výstavbou optických sítí (výhodou - ne podmínkou)
- zkušenost s měření na optických vláknech (výhodou - ne podmínkou)
- uživatelská znalost programu AutoCad, Microstation, MS Office (výhodou - ne podmínkou)

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení
- jistotu zavedené stabilní společnosti na trhu
- možnost kariérního růstu
- benefity (stravenky, MultiSport, příspěvek na penzijní a životní pojištění, apod.)
Místo výkonu práce: celá ČR
Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí,
stravenky,
13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti,
příspěvek na penzijní či životní pojištění,
mobilní telefon,
notebook,
vzdělávání, kurzy
Volné místo samostatný technický pracovník - servis sítí el