Konzultant/ka T-Mobile

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Konzultant/ka T-Mobile ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONZULTANT/KA T-MOBILE
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, komunikativnost, zájem o oblast mobilních telekomunikací a služeb, ochotu a velmi dobré schopnosti jednat se zákazníky, aktivní a pozitivní přístup, příjemné vystupování, časová flexibilita, bezúhonnost, zkušenosti z oblasti prodeje telekomunikačních produktů a služeb výhodou, uvítáme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej produktů a služeb společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., poskytování kvalifikovaných rad a informací zákazníkům o nabízených produktech a službách, dosahování stanovených prodejních cílů, servisní činnost, dodržování prodejních postupů a standardů kvality prodeje
NABÍZÍME: výkonnostní ohodnocení, zaměstnanecké soutěže o atraktivní ceny, Zaměstnanecké výhody (telefon, stravenky)
PRVNÍ KONTAKT: životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: iveta.snopkova@tkm.uh.cz
ov.25.4.17
Volné místo konzultant/ka t-mobile pro lokalitu Valašské Meziříčí.