vedoucí skladu

  • Karviná

Pracovní místo ( vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
zkušenosti s vedením lidí
angličtina na komunikativní úrovni
znalost práce na PC (Excel, Word)
platný průkaz VZV
fyzická zdatnost
pracovitost, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
předchozí praxe ve skladu výhodou
časová flexibilita
odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:
kontrola dodacích listů
dodržování procesů warehouse managementu
řádné vedení skladové evidence
nakládka a vykládka zboží a materiálu
příjem, manipulace, zaskladnění zboží a materiálu
koordinace expedice zboží a materiálu ze skladu
práce se čtečkou, na PC, VZV
organizace a řízení činnost podřízených
vedení podřízených pracovníků a plánování rozpisu jejich směn
na základě připomínek a stížností přijmout nápravná opatření k jejich odstranění

KONTAKT: telefonicky (po-pá 8:00 - 16:00), e-mailem
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Karviná.