Prodavač-prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač-prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme:
90 Kč stravenky

Kontakt: Šatalíková Marie, tel.: 606 864 915, netoliceatflosman.cz
Volné místo prodavač-prodavačka pro lokalitu Netolice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavč/ka Volné pracovní místo na prodejně Novák maso-uzeniny v prostorách Penny Marketu. Náplň práce: pultový prodej uzenin, sýrů a lahůdek, obsluha pokladny, komunikace se zákazníky, příprava a doplnění zboží do pultů, úklid pracoviště apod. Požadujeme: ...
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Tábor, Inzerováno před 6 dny

Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - JINDŘICHŮV HRADEC Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě JINDŘICHŮV HRADEC. Pracovní náplň: • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování • celkové řízení chodu prodejny • ...
PMU CZ, a.s. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 6 dny

prodavač/ka Papírnictví Jana Chmelová; osobní kontakt se zákazníky; prodej zboží; práce s pokladnou a hotovostí; práce především v odpoledních hodinách 13:00 - 17:00 - dle dohody možnost úpravy Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.
Jana Chmelová Jindřichův Hradec, Inzerováno před 6 dny