REFERENT SKLADU NÁHRADNÍCH DÍLŮ A SERVISU

  • Český Dub

Pracovní místo ( REFERENT SKLADU NÁHRADNÍCH DÍLŮ A SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- objednávání náhradních dílů, zajištění případných externích oprav ND (přeprava ND)
- vytváření podkladů pro fakturaci (zakázkové + dodací listy), jejich vedení a kontrola
- skladová evidence - příjem zboží na sklad, balení zboží, objednávání dopravy
- podpora servisu v oblasti dodání náhradních dílů
- každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery (příjemné vystupování)
- kontrola minimálních stavů náhradních dílů
- denní údržba skladu
- provádění inventur
Požadavky na uchazeče:
- minimálně SŠ vzdělání technického směru (zemědělský obor výhodou)
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím
- příjemné profesionální vystupování při komunikaci a jednání se zákazníky
- samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
- oprávnění k řízení VZV výhodou
- ŘP skupiny B podmínkou, skupiny T a BE výhodou
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
- angličtina na komunikativní úrovni, němčina výhodou
- manuální zručnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- práci s kvalitní zemědělskou technikou
- motivující finanční ohodnocení
- služební automobil k pracovním účelům, notebook a mobilní telefon
- stravenky, 4 týdny dovolené
- mzda 25 000 Kč + bonusy po min. praxi
Místo výkonu práce: Hoření Starý Dub 24, Český Dub
Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: bergman@greenagro.cz, příp. bližší informace i na tel. +420 737 923 799 Bergman Vladimír.
Volné místo referent skladu náhradních dílů a servisu pro lokalitu Český Dub.