ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.

Seřizovač a obsluha CNC obráběcích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Obsluha CNC obráběcích soustruhů a center.
Volné místo seřizovač a obsluha cnc obráběcích strojů pro lokalitu Vamberk.

Požadavky
Práce s PC - obsluha CNC strojů

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovač a obsluha CNC obráběcích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.
Ulice: Dvořákova 426
Město: Vamberk
PSČ: 517 54

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Ullrych
E-mail: Ing. Petr Ullrych
Telefon: +420 494 512 237

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.