Vedoucí vývoje / Projektový manažer

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( Vedoucí vývoje / Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do týmu vývojového oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektový/á manažer/ka ve vývoji.

Hlavní pracovní náplní bude řízení portfolia vývojových projektů, příprava podkladů a zpracování konceptů pro strategickou poradu, vypracování PID (Project Initiation Document), zpracování zadání pro design i konstrukci výlisku, zadání pro grafika pro tvorbu návrhu obalu či etikety, předání podkladů vedoucímu výroby pro výrobu zkušební série, provedení validace výlisku, tvorba návodky produktu, organizace a řízení porad, vedení zápisů z jednotlivých schůzek, intenzivní komunikace s ostatními odděleními společnosti, monitoring plnění plánů a úkolů členy realizačního týmu, ukončení a předání projektu, zpracování hodnotící zprávy o projektu.

Požadujeme
Vzdělání VŠ+1rok praxe nebo SŠ+3roky praxe v projektovém řízení
Znalost metodologie
AutoCAD - alespoň základní znalost práce s programem, znalost čtení výkresů
Komunikační a řídící dovednosti
AJ min úroveň B1

Nabízíme
Zázemí stabilní české výrobní společnosti
Firemní benefity včetně pružné pracovní doby
Ocenění dle znalostí a praxe

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu kmentova@plastia.cz
Volné místo vedoucí vývoje / projektový manažer pro lokalitu Nové Veselí.