ZEDNÍK/ICE - IZOLATÉR/KA

Pracovní místo ( ZEDNÍK/ICE - IZOLATÉR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZEDNÍK/ICE - IZOLATÉR/KA - pracoviště celá ČR.
V případě zájmu pište na e-mail: hzatwo.cz nebo volejte na tel.: 603 211 839 Ing. Heligr a domluvte si osobní schůzku.
Vyučení v oboru není podmínkou, praxe výhodou, ŘP skup. B výhodou, svozy na staveniště z Hořic zajištěny. Vhodné pro absolventy.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Zedníci Místo výkonu práce: Doubrava 216, 294 11 Žďár + stavby zaměstnavatele v okrese Mladá Boleslav Prvotní kontakt: osobně, emailem: palestav@centrum.cz nebo telefonicky: 602 427 817 Řidičský průkaz sk. B, spolehlivý samostatný s praxí, ...
PALESTAV CZ s.r.o. Žďár, Inzerováno před 2 dny

Zedníci Pozice: zedníci Požadavky: minimálně vyučení, drobné zednické práce, obkladačské práce, údržba objektu Nástup možný ihned. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč Kontakt:Stehlíková M., tel.: 731 453 788, e-mail: m.stehlikova@seznam.cz Volné místo zedníci pro ...
Jaromír Stehlík Rožmitál pod Třemšínem, Inzerováno před 2 dny

zedník každý den návrat domů, ŘP - B, základní znalost stavebnictví Volné místo zedník pro lokalitu Tábor.
František Řeháček Tábor, Inzerováno před 2 dny