operátor obrábění

  • Cítoliby

Pracovní místo ( operátor obrábění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Požadavky:
střední odborné vzdělání (vyučen) technického směru (vhodným kandidátem může být i absolvent)
technické znalosti v oblasti obrábění a základní znalost práce s PC,
předchozí zkušenost (NC, CNC stroje) a znalost třískového obrábění vítána,
manuální zručnost,
schopnost práce v nepřetržitém provozu (turnusy, při kterých připadají směny i na víkendy, tj. 12-ti hodinové směny - dva dny ranní směna, dva dny volno, dva dny noční směna, dva dny volno),
schopnost učit se novým postupům, obsluha moderních technických zařízení,
zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou,
spolehlivost, dobré pracovní nasazení,
práce ve větším kolektivu, schopnost rychlé adaptace na nové pracovní podmínky.
stravenky, příspěvek na stravu, věrnostní odměny, příplatek za 100 % docházku, benefitní poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky u příležitosti osobních událostí, odměna pro dárce krve, svozová doprava, třináctý plat, 5 týdnů dovolené, očkování proti chřipce, výuka jazyků.
kontakt: telefonicky 7:00-15:30 hod na č. 415626511, 415626526,415626580, na email: informace@fkc.cz
Volné místo operátor obrábění pro lokalitu Cítoliby.