mistr výroby

  • Cítoliby

Pracovní místo ( mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Požadavky:
SŠ vzdělání technického směru nebo osvědčení z profesní kvalifikace,
zkušenosti s vedením většího kolektivu,
praxi na pozici mistr v automobilovém průmyslu,
-organizační a komunikační schopnosti,
schopnost práce v nepřetržitém provozu (turnusy, při kterých připadají směny i na víkendy, tj. 12-ti hodinové směny - dva dny ranní směna, dva dny volno, dva dny noční směna, dva dny volno),
spolehlivost, časová flexibilita, osobní odpovědnost,
práce ve větším kolektivu, schopnost rychlé adaptace na nové pracovní podmínky,
znalost norem ISO TS 16949 výhodou,
orientace v technické dokumentaci.
Nabízíme:
nástup možný ihned,
smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
motivující ohodnocení,
13. plat rozdělený do zimního a letního bonusu.
Náplň práce:
plnění výrobních požadavků dle kapacitního plánu,
samostatné rozhodování a vedení zaměstnanců na směně,
řízení, organizace a kontrola práce zaměstnanců na směně,
kontrola kvality výroby a svěřené linky,
reporting managementu společnosti,
odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, čistoty a pořádku na pracovišti,
úzká spolupráce s ostatními odděleními.
stravenky, příspěvek na stravu, věrnostní odměny, příplatek za 100 % docházku, benefitní poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky u příležitosti osobních událostí, odměna pro dárce krve, svozová doprava, třináctý plat, 5 týdnů dovolené, očkování proti chřipce, výuka jazyků.
kontakt: telefonicky 7:00-15:30 hod na č. 415626511, 415626526,415626580, na email: informace@fkc.cz
Volné místo mistr v