OPERÁTOR/-KA VÝROBY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, práce ve směnném provozu (více variant - dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý)
- Jedná se o zaměstnání přes agenturu práce ve společnosti Bühler Motor s.r.o.
- Náplň práce: práce na montážní lince, nejedná se o pásovou výrobu; ve firmě se vyrábí a montují elektromotorky a převodovky (vhodné pro manuálně zručné); lehká a nenáročná práce v příjemném, čistém prostředí
- Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost
- Nabízíme: měsíční bonus až 1 300 Kč; příplatek za práci přesčas; příplatek za práci na odpolední směně; příplatek za práci v noci; příplatek za práci o víkendu a svátcích; závodní stravování; 5 týdnů dovolené; pracovní obuv; příspěvek na dětský tábor až 1 500 Kč/rok; 1x za 3 roky příspěvek až 5 000 Kč na ozdravný pobyt dítěte; odměna za odpracované roky; vstupní lékařská prohlídka zdarma; možnost převodu do kmenového stavu; víkendové směny v nepřetržitém provozu: +20 Kč; stravenka při noční nebo víkendové směně; vánoční prémie až 50% měsíční mzdy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Kontaktní osoba: Truhlářová Radka - koordinátorka agenturního zaměstnávání, tel.: 734 646 962 (volejte Po - Pá 8:00 - 17:00), e-mail: truhlarova@ascari.cz

V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 13. 4. 2017 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova B, 2. podlaží, č. dveří 204 (velký sál)
Volné místo operátor/-ka výroby pro lokalitu Hradec Králové.