ETZPOWER, s.r.o.

elektrotechnik, konstruktér rozvaděčů nízkého napětí

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Pražská č.p. 234, Budyně nad Ohří.
Pracovní místo je na pracovní pozici v technické přípravě výroby. Pracovník realizuje svoji činnost v programu SW EPLAN.
Požadujeme: znalost anglického, ruského jazyka výhodou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně na adrese Pražská 234, Budyně nad Ohří.
Volné místo elektrotechnik, konstruktér rozvaděčů nízkého napětí pro lokalitu Budyně nad Ohří.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: elektrotechnik, konstruktér rozvaděčů nízkého napětí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: ETZPOWER, s.r.o.
Ulice: Pražská 234
Město: Budyně nad Ohří
PSČ: 411 18

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Polák
E-mail: Ing. Miroslav Polák
Telefon: +420 605 517 767

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ETZPOWER, s.r.o.