TAURO, a.s.

Svářeči - zámečníci/nástrojaři

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení ve strojírenském oboru, svářeč-zámečník, výhodou svářečský průkaz
Kontakt: Ing. Karel Nesrsta, tel.: 603 230 791, e-mail: nesrsta@tauro.cz
Volné místo svářeči - zámečníci/nástrojaři pro lokalitu Podomí.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeči - zámečníci/nástrojaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: TAURO, a.s.
Ulice: 9
Město: Podomí
PSČ: 683 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Karel Nesrsta
E-mail: Ing. Karel Nesrsta
Telefon: +420 603 230 791

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TAURO, a.s.