Maso - Třebovle s.r.o.

prodavač/ka v řeznictví a uzenářství

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme praxi v prodeji potravin, první kontakt : telefonicky Po - Pá 8 - 16 hod, kontakt : Jiřina Štěpničková 603 789 179
Volné místo prodavač/ka v řeznictví a uzenářství pro lokalitu Říčany.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavač/ka v řeznictví a uzenářství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Maso - Třebovle s.r.o.
Ulice: Barákova 1249
Město: Říčany
PSČ: 251 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Štěpničková
Telefon: +420 603 789 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Maso - Třebovle s.r.o.