INŽENÝR KVALITY pro Závod Elektro

  • Kroměříž

Pracovní místo ( INŽENÝR KVALITY pro Závod Elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: aplikace nástrojů kvality, vyhodnocování ukazatelů kvality, podílení se na implementaci nápravných a preventivních opatření, řízení neshod, vytváření a řízení dokumentace, účast při řešení reklamací, kontrola procesu a koordinace zajištění kvality
- Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou, zkušenost z výrobního závodu z oddělení kvality, zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou, znalost systémů řízení kvality, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost práce na PC a MS Office, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, zodpovědnost a zdravé sebevědomí
- Společnost nabízí: základní plat 20 tis. Kč, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, nástup možný ihned
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: tomastikova@magneton.cz
Volné místo inženýr kvality pro závod elektro pro lokalitu Kroměříž.