Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Elektromontér/ka Senior

Pracovní místo ( Elektromontér/ka Senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadovaná profese: Elektromontér/ka Senior
Pracovní náplň: Výroba rozvaděčů a provádění elektroinstalačních prací na zařízení.
Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: Náborový příspěvek ve výši 15000,-Kč. Práci ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ELEKTROMONTÉR Stavba, opravy a údržba veřejného osvětlení, provádění elektroinstalačních prací Volné místo elektromontér pro lokalitu Třebíč.
Ing. Josef Klíma Třebíč, Inzerováno před 3 dny

ELEKTROMONTÉR S ŘIDIČSKÝM OPRÁVNĚNÍM SK. C Možno i kombinace s jinými profesemi - opravář, jeřábník, strojník. Nástup možný ihned. Volné místo elektromontér s řidičským oprávněním sk. c pro lokalitu Třebíč.
Elektro - ing.Klíma s.r.o. Třebíč, Inzerováno před 3 dny

ELEKTROMONTÉR Požadujeme: - Min. délka praxe 3 roky - Řidičský průkaz sk. B, T Nabízíme náborový příspěvek Kč 10.000,-- Volné místo elektromontér pro lokalitu Třebíč.
ZMES, s.r.o. Třebíč, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit