EXPEDIENT

  • Liberec

Pracovní místo ( EXPEDIENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kompletace EP (expedičních příkazů) dle systému
- čištění a balení výrobků a následná expedice k zákazníkovi
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti (logistika, sklad, …)
- vystavování příslušných expedičních dokumentů
Požadujeme:
- SOU nebo SŠ vzdělání
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a pracovitost
- znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- oprávnění k řízení VZV
Výhodou:
- praxe v užívání SW pro skladové hospodářství (IS Helios nebo SAP)
- zkušenosti s vystavováním skladových dokladů
Nabízíme:
- zajímavá práce v zakázkové výrobě
- práce ve dvousměnném provozu (týden ranní/odpolední při 7,45 hod. směnách)
- zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost osobního rozvoje
- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: ihned
Volné místo expedient pro lokalitu Liberec.