VEDOUCÍ STAVEBNÍHO ÚŘADU

  • Hořice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ STAVEBNÍHO ÚŘADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ STAVEBNÍHO ÚŘADU - pracoviště Město Hořice.

Zákonné předpoklady:
- dosažení 18 let věku, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, fyzická osoba, která je státním občanem České republiky nebo je cizím státním občanem s trvalým pobytem v České republice.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
- řidičský průkaz skupiny B
- dobré komunikační a organizační schopnosti, umění jednat s lidmi
- dovednost pracovat s PC (Office, Internet, elektronická pošta)
- morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě
- znalost zákonů:
č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů
č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpis

Výhodou je:
zkouška odborné způsobilostí stavebního řádu.

Předpokládaný nástup do zaměstnání je 1. června 2017, případně po dohodě s vybraným uchazečem.
Typ úvazku: plný úvazek Délka trvání: na dobu neurčitou
Platové zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění, nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací a kvalifikační předpoklady, v platném znění - 10. - 11