PERSONÁLNÍ REFERENT/-KA

  • Miletín

Pracovní místo ( PERSONÁLNÍ REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PERSONÁLNÍ REFERENT/-KA - pracoviště Miletín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: hr@zks-miltex.cz.
Požadujeme SŠ s maturitou - ukončené obchodní vzdělání (ideálně se zaměřením na personalistiku) nebo studium podnikové ekonomie se zaměřením na řízení lidských zdrojů (HRM), víceletá profesní zkušenost v oblasti lidských zdrojů. Znalost německého a českého jazyka na jednací úrovni, znalost rumunštiny výhodou. Velmi dobrá znalost aplikací MS-Office. Rychlá vnímavost a důraz na koncepční práci. Vysoká vlastní motivace, orientace na cíl a samostatnost. Schopnost týmové práce a vynikající komunikační schopnosti. Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat.
Nabízíme nástupní mzdu 25 000,- Kč, po zapracování až 30 000,- Kč, pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení, po zapracování na dobu neurčitou, vhodné pro občany EU.
Volné místo personální referent/-ka pro lokalitu Miletín.