ZKS miltex s.r.o.

EXPEDIENT/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
EXPEDIENT/-KA - pracoviště Miletín.
Pro osobní projednání je nutno se vždy nejprve telefonicky domluvit!
V případě zájmu volejte nejpozději do 15:30 hod na tel.: +420 493 653 115 Ing. Polášková nebo pište na e-mail: prace@zks-miltex.cz.
Požadujeme vyučení, zdravotní způsobilost - 12ti hodinový směnný provoz - noční směny, jedná se o hlučné a prašné prostředí, manuální zručnost, znalost práce na PC, průkaz obsluhy motorových vozíků třída I, II, druh A, C, D a W1 výhodou. Pracovní doba 6.00-18.00 hod a 18.00-6.00 hod.
Nabízíme možnost zaškolení, nástupní mzda 16 500,- Kč, po zapracování až 27 200,- Kč, pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení, po zapracování na dobu neurčitou, vhodné pro absolventy, občany EU.
Volné místo expedient/-ka pro lokalitu Miletín.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: EXPEDIENT/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: ZKS miltex s.r.o.
Ulice: Lhotova 252
Město: Miletín
PSČ: 507 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Květa Polášková
E-mail: Ing. Květa Polášková
Telefon: +420 493 653 115

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZKS miltex s.r.o.