ÚČETNÍ

  • Hořice

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ - pracoviště Hořice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hr@altran.com
Náplní Vaší práce bude:
-Účtování přijatých, vydaných faktur včetně párování plateb
- Účtování majetku, odpisů, leasingu, cestovních náhrad
- Kontrola a účtování bankovních výpisů
-Průběžná kontrola saldokont a ostatních účtů
- Reporting

Co od Vás očekáváme:
-Ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru
-Znalost účetnictví, zákona o DPH, uživatelskou znalost PC (MS Office)
-Praxe v oboru výhodou
-Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni výhodou
-Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
-Komunikativní schopnosti

Svým zaměstnancům nabízíme:
-Zajímavou práci v příjemném kolektivu a příjemném prostředí
-Příležitost k osobnímu rozvoji a vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení)
-Pružná pracovní doba
-5 týdnů dovolené
-Příspěvek na stravu, penzijní připojištěni
-Vhodné i pro absolventy

SWELL, a.s., Příčná 2071, Libonice, 508 01 Hořice
Pracovní doba: pružná pracovní doba
Plný pracovní úvazek
Termín nástupu: dle dohody, pracovní smlouva na dobu určitou
Výše hrubé měsíční mzdy: od 20 000 Kč
Volné místo účetní pro lokalitu Hořice.