Vědecký pracovník pro studium fotofyzikálních procesů

  • Brno

Pracovní místo ( Vědecký pracovník pro studium fotofyzikálních procesů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontatk e-mailem nebo telefonicky.
Náplň práce:
- Výzkum v oblasti studia fotofyzikálních a fotochemických procesů organických materiálů (organických polovodičů, barviv, pigmentů, apod.).
- Řešení vědecko-výzkumných úkolů projektů (GAČR, TAČR, MPO, a dalších). Aktuálně se jedná o projekty Materiály s multifotonovou absorpcí pro 3D tisk a 3D zobrazování, Nové přírodou inspirované organické polovodiče pro bioelektroniku, Fotonické panely a další.
- Spolupráce při návrhu a podávání nových projektů na národní i mezinárodní úrovni.
- Prezentace výsledků formou časopiseckých publikací a konferenčních příspěvků.
Nabízíme:
- Možnost realizovat se v moderních dynamicky se rozvíjejících vědních oblastech jako jsou např. tištěná elektronika a fotonika, flexibilní (bio)senzorika, solární články 3. generace, apod.
- Práci v týmu zkušených motivovaných kolegů. Po zapracování i samostatné vedení výzkumných projektů.
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Aktuálně se jedná o 3leté projekty. Flexibilní pracovní dobu.
- Možnost zapojit se do výuky Bc., Ing. i Ph.D. programů.
- Mezinárodní spolupráci.
- Zázemí velké univerzity, zaměstnanecké benefity, sportoviště, vzdělávací kurzy, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky a možnost závodního stravování.
- Nástup možný ihned.
Požadujeme:
- Ukončené, nebo téměř ukončené doktorské vzdělání - titul Ph.D. v relevantní oblasti materiálových věd, fyziky, fyzikální chemie apod.
- Znalost optických vlastností materiálů a jejich charakterizace. Znalost fotofyzikálních procesů v organických materiálech a