ELEKTROTECHNIK projektant, konstruktér

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK projektant, konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti:
• Specifikace elektrokomponent (rozvaděče, kabeláže, výtahářská elektronika)
• Samostatná konstrukce a tvorba výkresové dokumentace – příslušenství elektro
• Řízení a kontrola realizace nasmlouvaných zakázek
• Tvorba a aktualizace typové dokumentace
• Iniciativa v hledání nových dodavatelů a technologií
Profil vhodného kandidáta:
• SŠ/VŠ obor elektrotechnika – silnoproud; slaboproud a automatizace výhodou
• Platná vyhláška 50/1978 Sb. min § 6
• Zkušenosti v oblasti elektrokonstrukce jednoúčelových strojů
• Znalost 2D AutoCAD (SolidWorks, nebo jiné 3D výhodou)
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Orientace/čtení v technické dokumentaci
• ŘP sk. B
Nabízíme:
• Zajímavá a samostatná práce v zázemí stabilní společnosti
• Motivační finanční ohodnocení
• Možnost odborného růstu
• Závodní stravování, stravenky
• Volný vstup na domácí utkání týmů FC Slovan Liberec a Bílí Tygři Liberec
• Mzda od 24 tisíc Kč
Volné místo elektrotechnik projektant, konstruktér pro lokalitu Liberec.