Lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení

Pracovní místo ( Lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hodin, osobně nebo e-mailem rufferova.helenaatnemocnicerk.cz.
- VŠ - lékařská fakulta
- vhodné i pro absolventy
- praxe v oboru vítána
- stabilizační odměna od 25 000 Kč při setrvání v pracovním poměru min. 18 měsíců
- příspěvek na ubytování pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU GYNEKOLOGIE nabízíme práci na moderně vybavených pracovištích, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost ubytování, výhodné platové podmínky, hlásit se u MUDr. Bronislava Sedláčka, náměstka pro LP, tel. č. 554 690 280, e - mail : ...
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Krnov, Inzerováno včera

Lékař /lékařka v gynekologii pracoviště v Bruntále a Rýmařově - pracovní místo je na gynekologické ambulanci. Požadujeme: ukončené VŠ, 5 roků praxe v oboru, odborná způsobilost dle zák. 95/2004, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování, vystupování, ...
Podhorská nemocnice a.s. Rýmařov, Inzerováno včera

Zdravotní sestra Všeobecná sestra s registrací, porodní asistentka, zkušenosti v oblasti gynekologie, zkušenosti s prací v ambulanci. Zaměstnanecké výhody: prémie. Kontakt: e-mailem. Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Šumperk.
MUDr. Miloš Debnár Šumperk, Inzerováno před 5 dny