Vedoucí střediska galírování

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Vedoucí střediska galírování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání - textilní obor výhodou,
o Dobrá znalost a orientace v technické výrobní dokumentaci,
o Schopnost práce v týmu - samostatnost,
o Dobré organizační schopnosti - plánování práce, řízení lidí, odolnost proti stresu,
o Základní znalosti metod průmyslového inženýrství - 5 S a dalších - výhodou,
o Řidičský průkaz skupiny B,
o Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka - porozumění textů ve výkresové dokumentaci,
o Dobrá znalost práce na PC - MS Office.

Nabízíme:
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
o Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
o Závodní stravování,
o Příspěvek na stravování,
o Příspěvek na penzijní připojištění,
o Výrobní areál Velký Šenov: dobrá dopravní dostupnost.

Náplň práce:
o Denní rozdělování práce, plánování výroby,
o Denní kontrola odvedené práce a plnění jednotlivých termínů v návaznosti na plnění plánu celého, střediska - vyhodnocování,
o Kontrola výrobních nákladů a mezd,
o Přijímání operativních rozhodnutí, samostatnost v rozhodování,
o Denní kontrola dodržování zásad bezpečnosti práce,
o Kontrolní činnost.
Volné místo vedoucí střediska galírování pro lokalitu Velký Šenov.