PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE / ELEKTRO

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE / ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky
Chcete pracovat na zajímavých projektech se širokým záběrem průmyslu?
Chcete se stát odborníkem?

Práce máme hodně, proto hledáme šikovného a aktivního člověka na pozici:

PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE / ELEKTRO (junior/senior)

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:
• Tvorba projektové dokumentace průmyslové automatizace (MaR/elektro)
• Spolupráce při tvorbě rozpočtů a nabídek
• Účast (technická podpora) při výrobě, zkouškách a uvádění do provozu

Hledáme jak zkušené odborníky, tak absolventy.

K TOMU, ABYSTE SE MOHL PUSTIT DO PRÁCE, POTŘEBUJETE:
• znalosti na úrovni SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• praktické zkušenosti s projektováním výhodou – praxe, práce, brigáda
• praktické zkušenosti v oboru elektro, měření a regulace výhodou

NABÍZÍME:
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba
• Odborné vzdělávání a rozvoj
• Možnost profesního růstu a získání zkušeností v oboru
• Systém benefitů formou firemní kafetérie (výběr z možností v ročním budgetu)
• Stravenky
• 3 Sick Days
• Příspěvek na dopravu
• Zázemí stabilní české společnosti
Volné místo projektant měření a regulace / elektro pro lokalitu Karlovy Vary.