Referent PAM oddělení metodického řízení odboru mzdové účtárny

  • Brno

Pracovní místo ( Referent PAM oddělení metodického řízení odboru mzdové účtárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte výhradně e-mailem na adresu para7199@seznam.cz. Ze zaslaných životopisů budou následně vybráni uchazeči k provedení výběrového řízení formou praktického ověření požadovaných znalostí a dovedností.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání - obor ekonomie
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - World, Excel, PowerPoint, Outlook)
- znalost mzdové problematiky a příslušných zákonů (zpracování platů, daň z příjmu, sociální pojištění, zdravotní pojištění, srážky ze mzdy)
- komunikační a prezentační schopnosti
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- schopnost týmové práce
- časová flexibilita (pracovní cesty v rámci ČR)

Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- platová třída 11 (NV č. 564/2006 Sb., příloha č. 4)
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní sick days
- závodní stravování

Charakteristika pracovní pozice:
Provádění měsíčních kontrol dat mezi výkaznictvím a účetnictvím, příprava a přednes prezentace pro vstupní a zdokonalovací školení zaměstanaců (mzdové účetní), monitoring a prezentace legislativních novinek, provádění fyzické kontroly na podřízených odděleních - včetně vyhotovení kontrolního protokolu, zpracování odborných dotazů ze mzdové oblasti.
Volné místo referent pam oddělení metodického řízení odboru mzdové účtárny pro lokalitu Brno.