Úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na pracovní pozice: úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví (4 pracovní místa s pracovním poměrem na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou, 1 pracovní místo na pracovní poměr na dobu neurčitou).

Druh práce: úředník/ce - sociální pracovník/ce pro agendu sociálně-právní ochrany dětí. Platová třída: 10. Místo výkonu práce: Česká republika. Termín nástupu: ihned nebo dohodou. Pracovní doba: pružná pracovní doba v neúřední dny (Út, Čt, Pá), v úřední dny (Po, St) 7:30-17:00 h, v případě potřeby i déle (v případě potřeby služba o víkendu - střídavě s kolegy).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.: státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.

Minimání požadavky úřadu:
- minimálně vyšší odborné vzdělání v souladu s § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost zákona č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník, část rodinné právo
- dobrá uživatelská znalost práce s PC
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka)
- do 6 měsíců po nástupu do zaměstnání povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti k výkonu správní činnosti při sociálně-právní ochraně dětí, pokud uchazeč/ka tuto zkoušku již neabsolvoval/a.

Výhodou:
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti k výkonu správní činnosti