Strážník/ce městské policie

  • Cheb

Pracovní místo ( Strážník/ce městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Cheb přijme do pracovního poměru 3 strážníky/ce Městské policie Cheb (pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou).

Druh práce: strážník/ce městské policie. Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb. Termín nástupu: 2.5.2017 nebo dle dohody. Pracovní doba: dle rozpisu služeb.

K platovým podmínkám:
- před získáním odborné způsobilosti 5 PT - 11.390,- Kč až 17.200,- Kč - dle započitatelné praxe (2-3 kalendářní měsíce)
- po získání odborného osvědčení strážníka/ce 7-8 PT - 13.400,- Kč až 21.920,- Kč - dle započitatelné praxe a zařazení na pracovní pozici
- k základnímu platu náleží příplatky: zvláštní příplatek, příplatek za směnnost, osobní hodnocení, příplatek za práci v So a Ne, příplatek za práci v noci, příplatek za svátek, uvedené příplatky náleží k 7-8 PT (+ až 15.000,- Kč)
- příspěvek: na dovolenou, penzijní připojištění, na vstup do bazénu nebo zimního stadionu, na sportovní a kulturní akce
- bezplatné užívání posilovny MP.

Požadavky (dle § 4 zákona ČNR č. 553/1991 Sb. může být strážníkem občan České republiky, který):
- je bezúhonný
- je spolehlivý
- je starší 21 let
- je zdravotně způsobilý
- dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou.

Dále požadujeme:
- orientace v zákonu ČNR č. 553/1991 Sb.
- orientace v zákonu o obcích č. 128/2000 Sb.
- řidičský průkaz sk. B
- fyzické předpoklady
- základní znalost práce na PC
- základní znalost NJ nebo AJ.

Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky ze sociálního fondu na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou, důchodové připojiště