FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.

Optometrista/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: optometrista/ka
OC
Náplň práce:
hledáme optometristu/ku pro oční optiku GrandOptical, který bude mít na starosti měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, odborné poradenství zákazníkům i samotný prodej brýlí a dalších optických pomůcek
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru, zájem získat praktické zkušenosti v úspěšné síti očních optik, příjemné a profesionální vystupování
Zaměstnanecké benefity:
stravenky, zaměstnanecké slevy na naše produkty, vzdělávání
Nástup: možný ihned.
Mzda: 24 900,- až 32 500,- Kč
Kontakt: Kvitská Šárka Ing., tel.: 261 399 218, 725 252 607 (9:00 - 11:00, 13:00 - 17:00), e-mail: hr@grandoptical.cz
Místo výkonu práce: FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I
Volné místo optometrista/ka pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Optometrista/ka

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
Ulice: Pražská 126
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Šárka Kvitská
E-mail: hr@grandoptical.cz
Telefon: +420 261 399 218,725 252 607

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.