Miroslav SLABIHOUDEK

bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
samostatnost, Výpis z RT, C, kontakt : 603 493 038, m.slabihoudek@seznam.cz
Volné místo bagrista pro lokalitu Mníšek pod Brdy.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: Miroslav SLABIHOUDEK
Ulice: č.e. 2
Město: Mníšek pod Brdy
PSČ: 252 10

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Slabihoudek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav SLABIHOUDEK