specialista systému údržby

  • Rudná

Pracovní místo ( specialista systému údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Specialista systému údržby - SPORTISIMO - Rudná u Prahy
Do našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici ÚDRŽBÁŘ- specialista.
Náplň práce:
o Provádění pravidelných kontrol a běžných oprav strojů a zařízení.
o Opravy údržbového charakteru na budovách.
o Zámečnické práce při opravách a údržbě strojů a zařízení.
o Odstraňování zjištěných závad při revizích a opravách (podle své odborné způsobilosti)
Požadujeme:
o SOU/SŠ - vyučení v technickém oboru
o Praxe v oboru 2 roky
o odborná způsobilost v elektrotechnice vyhláška 50/1978 Sb.
o Samostatnost, důslednost a odpovědnost,
o Týmovou spolupráci a flexibilitu
o Práce na PC - základní agenda
Nabízíme:
o Zajímavé finanční ohodnocení a férové pracovní podmínky
o Otevřené a přímé jednání
o Práci v perspektivní a dynamické společnosti
o Stabilní zázemí společnosti
o Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
o Řadu zaměstnaneckých benefitů (stravné, autobusová doprava, slevy na produkty)
o Místo výkonu práce - Rudná u Prahy
o Nástup možný ihned nebo dle dohody

Stravenky, slevy na produkty, autobusová doprava a jiné.
Volné místo specialista systému údržby pro lokalitu Rudná.