VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.

Obsluha konvenčních fréz - frézař kovů

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe v oboru nutná! Jedná se o práci na číslicové fréze. Bližší informace na tel.: Růžičková Jana, tel.: 388 374 124
Volné místo obsluha konvenčních fréz - frézař kovů pro lokalitu Prachatice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha konvenčních fréz - frézař kovů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
Ulice: Pivovarská 1220
Město: Prachatice
PSČ: 383 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Růžičková
E-mail: Jana Růžičková
Telefon: +420 388 374 124

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.