AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru podmínkou, řidičský průkaz skupiny C, zdravotní průkaz, nástup možný ihned
Volné místo automechanik pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Opravář zemědělských strojů - automechanik Místo výkonu práce: Podbranská č.p. 2194, 560 02 Česká Třebová 2 Nabízíme: jídelní kupony Kontakt: osobně na pracovišti (Podbranská 2194, 560 02 Česká Třebová) nebo telefonicky Volné místo opravář zemědělských strojů - automechanik pro lokalitu ...
SPO-T centrum s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno před 4 dny

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ 11.1.2018 - autoopravárenské nebo autoelektrikářské práce. Min. vyučen v oboru, i absolventi. KONTAKT: Jiří Frodl, tel.: 777 822 222 (volat Po-Pá 8.00-17.00), e-mail: veracar.autoservis@gmail.com Místo výkonu práce: Břeclav Volné místo automechanik ...
VERACAR s.r.o. Břeclav, Inzerováno před 4 dny

Automechanik Kompletní autoservis a pneuservis. Požadujeme ŘP sk. B- aktivní řidič, praxe v oboru výhodou, spolehlivost, trestní bezúhonnost, samostatnost. Volné místo automechanik pro lokalitu Jihlava.
APL CARS s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 4 dny