Referent/ka - stavebního řádu na odboru výstavby a investic

  • Rakovník

Pracovní místo ( Referent/ka - stavebního řádu na odboru výstavby a investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: správní obvod obce s pověřeným obecním úřadem Rakovník
Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou, popř. rodičovskou dovolenou)
Platové podmínky: dle vládního nařízení č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (Tř. 9, příp. 10).
Pracovní náplň: vedení správního řízení dle stavebního řádu a vyhotovování příslušných rozhodnutí, vedení
správního řízení k odstranění nepovolených staveb, zpracovávání podkladů pro vypracování statistických
výkazů, projednávání přestupků fyzických osob a správních deliktů právnických osob na úseku stavební řádu a ukládání pokut, prověřování oprávnění k projektové a inženýrské činnosti, provádění staveb a odborného vedení staveb, provádění státního stavebního dohledu v souladu se stavebním zákonem.
Předpoklady:
státní občanství ČR, popř. cizí státní občan s trvalým pobytem; minimální věk 18 let; plná způsobilost k právním úkonům; bezúhonnost; ovládání českého jazyka.
Požadavky:
Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru
stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
Při nesplnění výše uvedeného požadavku není možno s uchazečem sjednat pracovní poměr.
Výhodou: zkouška zvláštní odborné způsob