TESKO Kolovrat s.r.o.

TESAŘ - LEŠENÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Kolenovská Jana, tel.: 737 315 168, e-mail: kolenovska@oknakolovrat.cz nebo osobně na adrese pracoviště.
SOU v oboru, praxe v oboru nutná, lešenářský průkaz výhodou, aktivní přístup k práci, výborný zdravotní stav, zručnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracoviště: Lesní Albrechtice 19, nástup ihned.
Volné místo tesař - lešenář pro lokalitu Březová.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - lešenářský průkaz výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TESAŘ - LEŠENÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TESKO Kolovrat s.r.o.
Ulice: 19
Město: Březová
PSČ: 747 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kolenovská
E-mail: Jana Kolenovská
Telefon: +420 737 315 168

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TESKO Kolovrat s.r.o.