KUCHAŘ/-KA V ZÁVODNÍM STRAVOVÁNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KUCHAŘ/-KA V ZÁVODNÍM STRAVOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, prac. doba Po - Pá (So, Ne volné)
- Náplň práce: samostatná výroba jídel, expedice a výdej jídla
- Požadujeme: vyučení v oboru, znalost práce s PC
- Nabízíme: podnikové stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Cejnarová Eva, tel.: 721 780 791, e-mail: evacejnarova@tiscali.cz. Osobní kontakt je třeba předem domluvit.
Volné místo kuchař/-ka v závodním stravování pro lokalitu Hradec Králové.