ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY - KARLOVY VARY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY - KARLOVY VARY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: plzenskykraj.prace@vzp.cz

Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice? Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Budete tím dalším právě Vy? Do našeho karlovarského týmu hledáme nového kolegu/kolegyni.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
-sledování průběhu a stavu vyhlášených konkurzů, likvidací a vyrovnání
-zabezpečení vymáhání pohledávek včetně odpisů
poskytování informací o pojištěncích a plátcích pojistného oprávněným subjektům včetně přípravy právních úkonů s tím spojených
-poskytování klientského servisu (řešení stížností, poskytování informací, nápravná řešení)
-příprava podkladů pro závazné vnitřní předpisy/metodické pokyny týkající se příslušného odboru/úseku, včetně administrativního zpracování

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
-VŠ/SŠ vzdělání
-práce v MS Office Vám nedělá problémy
-umíte si zorganizovat práci a pohlídat splnění termínovaných úkolů
-zvládáte pracovat a rozhodovat se samostatně
-pozitivní přístup k práci
-řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
-nástup od 1. 5. 2017, případně dohodou

CO NABÍZÍME?
-příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
-pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení na dobu neurčitou
-motivační systém odměňování v závislosti na podaném výkonu
-možnost rozvoje a vzdělávání
-5 týdnů dovolené a další volno (zdravotní volno, sociální volno)
-pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete strukturovaný ž